04/10/2026
๐ฅ๐ Een kleine terugblik op onze allereerste workshop in onze eigen keukenโฆ
Tijdens deze eerste workshop lieten we onze deelnemers kennismaken met de basisingrediรซnten en smaakmakers van de kleurrijke plantaardige keuken. Natuurlijk niet door er alleen maar over te vertellenโฆ ๐ Alles werd zelf klaargemaakt รฉn geproefd.
Zoals deze pannenkoeken met sinaasappelsaus bijvoorbeeld. Want proeven hoort nu eenmaal bij leren koken. ๐
In onze tweede workshop gingen we dan op zoek naar genoeg eiwitten in plantaardige gerechten. We testten recepten met tofu, tempeh, champignons en peulvruchten รฉn maakten zelfs onze eigen seitan. ๐ฑ
En nu woensdag? Dan mogen de groenten de hoofdrol opeisen. ๐ฅ๐ถ๏ธ๐ฅฆ
Dat groenten schitteren in soep is natuurlijk geen geheim. Maar we laten woensdag zien dat ze ook als hoofdgerecht de show kunnen stelenโฆ รฉn dat je er zelfs een verrassend dessert mee op tafel kunt toveren. ๐
Er zijn nog een paar plaatsjes vrij.
Wil je er graag bij zijn? Neem dan vlug even contact met ons op. ๐
Wie weet zien we elkaar woensdag in onze keuken! ๐ฉโ๐ณ๐ฑ
En ja...
Vandaag is het Werelddierendag. ๐พ
Hopelijk wordt er bij jullie thuis vandaag extra veel geknuffeld, verwend en gesnoept. โค๏ธ Maar misschien ook een klein momentje om stil te staan bij de dieren die dat geluk niet kennen.
Want naast onze honden, katten, konijnen en andere huisgenoten zijn er nog heel wat dieren die we โproductiedierenโ noemen en die het helaas een heel stuk minder goed getroffen hebben.
Misschien is dat wel รฉรฉn van de mooiste dingen die we met onze plantaardige keuken kunnen doen: genieten van lekker eten, zonder dat daar een dier voor hoeft te betalen. ๐ฑ๐