Designa Randers

Designa Randers Design, kvalitet og solidt håndværk i en god og tryg købsoplevelse.

15/10/2026

Mere plads til hverdagens små øjeblikke 💚

Hos Malene Østergaard var drømmen et køkken, hvor familien kunne være sammen, også når pladsen var begrænset.

Med et specialdesignet kernemøbel har Designa skabt plads til både opbevaring, madlavning og samvær. Et køkken, hvor familieliv og æstetik går hånd i hånd ✨

Kig indenfor hos Malene, og få inspiration til dine egne køkkendrømme 👇

Lyst egetræ, stål og et strejf af messing ✨I Malene Østergaards nye Designa køkken møder varme træfronter en markant stå...
02/10/2026

Lyst egetræ, stål og et strejf af messing ✨

I Malene Østergaards nye Designa køkken møder varme træfronter en markant stålbordplade og fine messingdetaljer.

Resultatet? Et personligt køkken med smukke kontraster og gennemtænkte løsninger, der får familiens hverdag til at fungere 💚

Gå på opdagelse i detaljerne – måske finder du inspiration til dit eget drømmekøkken 👇

Forkæl dig selv med en køkkenoplevelse ud over det sædvanlige - og få Siemens hvidevarer for 50.000 kr. 🤍Frem til d. 31....
26/09/2026

Forkæl dig selv med en køkkenoplevelse ud over det sædvanlige - og få Siemens hvidevarer for 50.000 kr. 🤍

Frem til d. 31. oktober kan du opgradere dit nye køkken med topmoderne hvidevarer fra Siemens. Hvidevarerne kan inkludere ovn, køleskab, kogeplade og opvaskemaskine - allesammen i Siemens' topmoderne design ✨

Se mere på designa.dk og book et gratis designmøde i dag for at få del i kampagnen!

Designa Randers

Drømmer du om det perfekte nye køkken med topmoderne Siemens hvidevarer? ✨Bestil nyt køkken hos Designa Randers for min....
10/09/2026

Drømmer du om det perfekte nye køkken med topmoderne Siemens hvidevarer? ✨

Bestil nyt køkken hos Designa Randers for min. 100.000 kr. og få Siemens hvidevarer til en værdi af 50.000 kr. helt gratis 🎁

Lige nu kan du også deltage i konkurrencen om en Siemens espressomaskine til en værdi af 11.999 kr. ☕

Book et gratis designmøde i dag. Vi glæder os til at se dig hos Designa Randers!

Designa Randers

01/09/2026

Gør køkkendrømmen til virkelighed hos Designa Randers 🤍

Frem til den 31. oktober får du Siemens hvidevarer til en værdi af 50.000 kr., når du køber dit nye køkken hos os. Vælg blandt andet ovn, køleskab, kogeplade og opvaskemaskine i Siemens’ stilrene og moderne design ✨

Book et gratis designmøde hos Designa Randers i dag, og hør mere om kampagnen.

Se mere på designa.dk.

06/08/2026

Dit køkken skal passe til dit rum og dit hverdagsliv - ikke omvendt 🤍

Uanset om du drømmer om en smart løsning til få kvadratmeter eller et stort køkken med masser af plads, designer vi et køkken, der passer til dig og dit hjem.

Besøg Designa Randers og gå på opdagelse i vores køkkenunivers ✨ Reserver tid til en personlig rundvisning her...

01/07/2026

Det er ikke tilfældigt, at AEG's Matt Black serie passer perfekt ind i et sommerhuskøkken fra Designa 🖤

Indretningen i sommerhuset handler om at gøre selv få kvadratmeter både hyggelige og funktionelle. AEG's kollektion har et elegant udtryk, der komplementerer vores stilrene elementer, og så er overfladen designet til at modstå knubs og fedtede fingre.

Det kalder vi gennemtænkt sommerhusluksus fra Designa - kom ned i Designa Randers og oplev mulighederne ✨

05/06/2026

Skal du have nyt køkken til sommer? ☀️

Hos Designa Køkken hjælper vi dig med at skabe et køkken, der passer til både din stil, hverdag og sommerdrømme. Uanset om du drømmer om en mindre fornyelse eller et helt nyt sommerkøkken, står vores indretningskonsulenter klar til at guide dig hele vejen.

Book et gratis designmøde i Designa Randers - og kom ét skridt tættere på dit drømmekøkken 🤍

22/05/2026

Giv dit køkken karakter med matsort 🖤

Siemens præsenterer Matt Black Edition – en ny designlinje, hvor stil og funktion går hånd i hånd.

Den matte overflade skaber et roligt og moderne udtryk, samtidig med at den er udviklet til at holde sig flot – selv i en travl hverdag.

Her får du ikke bare hvidevarer, men en gennemtænkt helhed med intelligent teknologi og æstetik i perfekt balance.

✨ Kun hos Designa
✨ Intropris i maj og juni

Kig forbi Designa Randers og oplev forskellen.

15/05/2026

Giv dit køkken karakter med matsort 🖤

Siemens præsenterer Matt Black Edition – en ny designlinje, hvor stil og funktion går hånd i hånd.

Den matte overflade skaber et roligt og moderne udtryk, samtidig med at den er udviklet til at holde sig flot – selv i en travl hverdag.

Her får du ikke bare hvidevarer, men en gennemtænkt helhed med intelligent teknologi og æstetik i perfekt balance.

✨ Kun hos Designa
✨ Intropris i maj og juni

Kig forbi Designa Randers og oplev forskellen.

Adresse

Nikkelvej 5
Randers
8940

Underretninger

Bliv den første, der får besked: Vi sender dig en e-mail, når Designa Randers offentliggør nyheder og tilbud. Din e-mailadresse bliver ikke brugt til andre formål, og du kan til enhver tid afmelde dig.

Kontakt Virksomheden

Send en besked til Designa Randers:

Genveje

Del

Kategori